Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
PORADA

Lifesystems - co powinieneś zabrać na wyprawę.

Nigdy nie wiesz, kiedy apteczka, którą masz przy sobie może pomóc tobie lub innym. Jej wyposażenie zaplanuj przed wyruszeniem na zdobywanie górskich szczytów lub inne ekstremalne wyprawy.

To co powinieneś zabrać ze sobą w apteczce na wyprawę zależy przede wszystkim od specyfikacji twojej eskapady. Musisz wziąć  pod uwagę wszystkie możliwe zagrożenia,  które możesz napotkać na swojej wyprawie. Jednocześnie zestaw pierwszej pomocy musi być tak mały jak to tylko możliwe.


Firma Lifesystems zapewnia doskonałe wyposażone zestawy pierwszej pomocy i apteczki, które pomogą ci zaradzić najczęstrzym zranieniom i chorobom. Pamiętaj, że dobrze wyposażona apteczka to nie wszystko. Aby dobrze udzielić pierwszej pomocy musisz posiadać takie umiejętności. Takiej wiedzy dostarczą ci wykwalifikowani instruktorzy medyczni. Warto więc przed wyprawą wybrać się na kurs udzielania pierwszej pomocy.


Lifesystems zapewni ci ochronę cały dzień także przed ukąszeniami owadów. Preparaty z serii Expedition zapewniają szczególną i długotrwała ochronę przeciwko komarom, meszkom, moskitom i innym insektom. Preparaty możesz odpowiednio dopasować dla całej swojej rodziny.

Przed insektami ochronią także moskitiery nasączone preparatem odstraszającym insekty. Zawieś je nad łóżkiem i śpij spokojnie na świeżym powietrzu.


Nie zapomnij na wyprawe zabrać także koca termicznego. Zajmuje mało miejsca, a przyda się w czasie nagłej zmiany temperatury otoczenia.

PARTNERZY