Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
O PORTALU Instrukcje.com.pl


Portal Instrukcje.com.pl łączy w sobie bazę instrukcji sprzętu sportowego, turystycznego i fitness, bazę porad dotyczących sprzętu sportowego jak i ćwiczeń sportowych.
Portal chce w jednym miejscu zgromadzić wszelką wiedzę odnośnie sprzętu sportowego, turystycznego i fitness.
Portal w prosty sposób, dzięki podziałowi na kategorie, producentów oraz  dyscypliny, umożliwia odnalezienie szukanej instrukcji lub porady.

Każdy użytkownik portalu może zapoznać się z instrukcją do wybranego sprzętu oraz odnaleźć porady innych użytkowników korzystających już wcześniej z tego typu sprzętu.
Dzięki portalowi łatwiej będzie wybrać sprzęt sportowy godny uwagi.

Zapewne często zgubiła się Wam instrukcja obsługi zakupionego sprzętu. Najczęściej odkładamy ją w „bezpieczne miejsce”, które później jest bardzo trudno odnaleźć, albo po prostu wyrzucamy, bo uważamy że Nam się na pewno nie przyda.
Jak trudno jest później znaleźć inną instrukcję  do Naszego sprzętu.

Czy Wam także zdarzyła się taka sytuacja?

Portal Instrukcje.com.pl wychodzi naprzeciw użytkownikom, udostępniając ogromną składnicę instrukcji i fachowych porad.

Jeżeli posiadasz instrukcję sprzętu sportowego, turystycznego lub fitness, której u nas nie ma -  DODAJ JĄ. Może Twoja instrukcja przyda się innej osobie. Jeżeli jesteś specjalistą w danej dziedzinie sportu, turystyki, fitness -  ZOSTAŃ INSTRUKTOREM i pisz porady, aby pomóc innym rozwiać wszelkie wątpliwości.


INSTRUKCJE

Dział INSTRUKCJE zawiera obszerną bazę instrukcji obsługi sprzętu sportowego, turystycznego i fitness wielu producentów.
Każdy użytkownik może przyczynić się do powiększania bazy portalu dodając nowe instrukcje. Więcej na temat dodawania nowych instrukcji w zakładce „Jak dodać instrukcję”.
Każda instrukcja dodana przez użytkowników musi być zatwierdzona przez Administratorów portalu.

Instrukcje umieszczone na portalu można oceniać i komentować. Wasze oceny pomogą innym użytkownikom poprawnie zweryfikować przydatność danej instrukcji.


PORADA
Uzupełnieniem instrukcji w Portalu są PORADY, które w znacznym stopniu pokazują przydatność danego sprzętu lub pozwalają nam maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje dany sprzęt.
Porady pozwalają także na przedstawienie własnych doświadczeń i opisanie realnych możliwości danego sprzętu.

Porady umieszczone na portalu można oceniać i komentować. Wasze oceny pomogą innym użytkownikom poprawnie zweryfikować przydatność danej porady.

Ze względu na obszerną, ciągle się powiększającą bazę instrukcji i porad, w przypadku wykrycia na stronach portalu instrukcji lub porady, sprzecznej z Regulaminem lub zawierającej błędne wskazówki użytkowania, prosimy o kontakt z Administratorami portalu w celu weryfikacji lub usunięcia danej pozycji.

Wspólnymi siłami uda Nam się stworzyć potężną bazę instrukcji i porad sportowych.