Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
PORADA

Jaki roller reebok wybrać dla siebie?

Rollery REEBOK są idealne do fizjoterapii, zajęć pilates, jogi, fitness, rehabilitacji oraz treningów równowagi i stabilizacji. Mogą być użyte w połączeniu z taśmami oporowymi, piłkami lekarskimi. Zobacz jak wybrać odpowiedni roller dla siebie.

REEBOK FULL ROUND ROLLER (SOFT) - roller okrągły miękki

Przeznaczenie
Rozciąganie, ćwiczenia rozluźniające, a także jako podpora ciała lub pomoc w rozciągających ćwiczeniach pilates.

Właściwości
Zrobiony jest w całości z syntetycznej gumy o antypoślizgowej powierzchni, dzięki czemu jest łatwy w utrzymaniu czystości. Jego zwarta konstrukcja pozwala na zachowanie pierwotnego kształtu.

Wymiary:
Długi roller: 150mm x 900mm (średnica/długość)
Krótki roller: 150mm x 455mm (średnica/długość)


ESCAPE FULL ROUND ROLLER (HARD) - roller okrągły twardy

Przeznaczenie
Idealny do intensywnego masażu a także ćwiczeń rozluźniających. Może być używany przez bardziej doświadczonych użytkowników jako kolejny etap ćwiczeń po ćwiczeniach z rollerem miękkim.

Właściwości

Ten roller ma bardziej zwartą konstrukcję niż standardowo i jest bardzo wytrzymały. Nie złamie się i utrzyma swój kształt na długo. Poliuretanowa powłoka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości i pozostanie higieniczna każdego dnia podczas użytkowania, nie absorbuje  potu i brudu, sprawiając, że jest to odpowiedni wybór.

Wymiary:
Długość 455mm i szerokość 150mm sprawia, że roller jest bardzo podręczny.


REEBOK HALF ROUND ROLLERS (SOFT) - roller póóokrągły miękki

Przeznaczenie
Doskonale sprawdzają się w fizjoterapii, ćwiczeniach pilates, jodze, fitnessie, ćwiczeniach rehabilitacyjnych oraz w ćwiczeniach równowagi i stabilności.

Właściwości
Jest tak zaprojektowany, że do ćwiczeń można wykorzystać obie strony, co daje możliwości poszerzenia treningu o różnorodne ćwiczenia. Jego konstrukcja jest taka sama jak rollera okrągłego (Reebok Full Round Rollers), co sprawia, że także zachowuje swój kształt podczas ćwiczeń. Może być używany w połączeniu z taśmami oporowymi, piłkami lekarskimi oraz sprzętem do treningu wibracyjnego.

Wymiary:
Długi roller: 75mm x 900mm (średnica/długość)
Krótki roller: 75mm x 455mm (średnica/długość)

PARTNERZY