Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
INSTRUKCJA OBSŁUGI

W jaki sposób wyczyścić torbę sportową?

Wskazówka nr jeden jest taka, by pomyśleć o tym aspekcie jeszcze przed zakupem torby. To znaczy – wybierajmy te lepszej jakości, z solidnych materiałów.

Sportowcy wiedzą o tym, że chcąc uprawiać wybraną dyscyplinę w najwygodniejszy i przyjemny sposób powinni zaopatrzyć się nie tylko w odpowiednio wyselekcjonowany sprzęt sportowy, ale też dodatkowe akcesoria, które właśnie przyczynią się do tego. Jednym z takowych są akcesoria sportowe – to dzięki nim można z łatwością transportować wspomniany sprzęt, odzież czy też wszelkie inne rzeczy, które przydadzą się do realizacji ulubionego sportu. Najczęściej torby sportowe są wykorzystywane przez amatorów siłowni – praktycznie każda osoba regularnie korzystająca z tej formy treningu ma swoją własna torbę. Jednak to, w jaki sposób je użytkujemy tzn – często przenosimy, kładziemy byle gdzie, nierzadko na ziemi – przekłada się na fakt, że torby te niezwykle szybko mogą ulec zabrudzeniu – a chyba żaden sportowiec czy to amator czy profesjonalista nie chce afiszować się z niechlujnie wyglądającą torbą.

 

Co zatem zrobić?

 

Wskazówka nr jeden jest taka, by pomyśleć o tym aspekcie jeszcze przed zakupem torby. To znaczy – wybierajmy te lepszej jakości, z solidnych materiałów. Dobre marki oferują torby sportowe wykonane z tworzyw bardziej odpornych na zabrudzenia, a ich wysoki gatunek sprawia, że nawet jeśli się pobrudzą – torba nadal po zabiegach pielęgnacyjnych będzie się dobrze prezentować.

 

NIE WOLNO PRAĆ TOREB SPORTOWYCH W PRALCE!

 

Zwykle każdy producent zwraca na to dodatkową uwagę. Pamiętaj o tym tym bardziej, że najczęściej kupując markową torbę sportową dostajesz wraz nią gwarancję – czasem nawet dożywotnią, a w momencie gdy postanowisz taką torbę wyprać za pomocą pralki i dojdzie w trakcie tego do jakichkolwiek uszkodzeń – tracisz gwarancję.

Jeśli chcesz skutecznie i bezpiecznie usunąć miejscowe zabrudzenia na torbach sportowych potrzebujesz tylko i wyłącznie wilgotnej ściereczki i łagodnego środka czyszczącego, nawet takiego jak mydło- i gotowe. Zatem wstrzymaj się od kombinowania!

PARTNERZY