Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
HMS
Reklama
PORADA

Dopasowanie komfortu termicznego ¶piwora PAJAK do naszych potrzeb

Jak dopasować ¶piwór do naszych potrzeb je¶li chodzi o komfort temperatury.

Zakres temperatur
Skala temperatur wskaże Ci w jakim zakresie temperatur ¶piwór będzie najlepiej dostosowany do Twoich wymagań. Pamiętaj jednak, że s± to warto¶ci jedynie orientacyjne. Zła kondycja fizyczna ,wyczerpanie lub niedyspozycja psychiczna może znacznie obniżyć Twoja odporno¶ć na odczucie ciepła/chłodu w ¶piworze .Ważne jest także aby wybrać miejsce osłonięte od wiatru i dobrze odizolowane od ziemi.

  • STREFA KOMFORTU - czerwono żółta - w zakresie tych temperatur aby dobrze się wyspać w ¶piworze trzeba go często całkowicie rozpi±ć , aby nie zacz±ć się pocić.
  • STREFA TOLERANCJI - żółto zielona - oznacza przedział temperatur , w których zastosowanie ¶piwora jest najwła¶ciwsze.W zamkniętym ¶piworze ¶pimy w poczuciu komfortu i powinni¶my przebudzić się dobrze wypoczętym.
  • STREFA EXTREMUM - zielono niebieska - dodatkowe ubranie , dobra kondycja fizyczna i skuteczna izolacja od podłoża mog± być niezbędne aby nie poczuć zimna.

porada - Dopasowanie komfortu termicznego ¶piwora PAJAK do naszych potrzeb
Porada dodana przez: Pajak
Pajak
Od pocz±tku istnienia firmie Pajak-Sport przy¶wiecał jeden cel: stworzyć dla ludzi aktywnie uprawiaj±cych sport, kochaj±cych góry i przygodę taki ekwipunek - odzież, ¶piwór lub plecak...
zobacz więcej
PARTNERZY