Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
INSTRUKCJA OBSŁUGI

Rolki rekreacyjne, fitness, agresywne, regulowane, szybkościowe K2

Rolki K2 charakteryzują się lekkością, bardzo dobrymi właściwościami izolacji termicznej a także idealnym dopasowaniem do stopy użytkownika!

Rolki fitnessowe K2 to idealny wybór dla świeżych amatorów fitnessu, szukających stabilnych i wygodnych rolek. Najwygodniejsze na rynku, dzięki zastosowaniu wewnętrznej konstrukcji buta Softboot, która zapewnia komfortowe dopasowanie i elastyczność.

But wykonany jest z meteriałów przepuszczających powietrze, wygodnych i komfortowych, jednocześnie zmniejszając wagę całkowitą.


Rolki agresywne są bardzo wygodne i stabilne. Skierowane do osób kochających street skating oraz szalone ewolucje i tricki w skate parku! Doskonała swoboda jazdy i najwyższy komfort! Połączenie miękkiego buta i wzmocnionej konstrukcji!


Rolki regulowane stworzone są z myślą o juniorach, startujących ze swoją przygodą skatingową. Dzięki regulacji w zakresie aż 4 rozmiarów, modele te umożliwiają jazdę w ulubionych rolkach, niemal przez cały okres dorastania!


Rolki szybkościowe idealne dla miłośników dużych prędkości. Wzmocnienia na kostkę w bucie wewnętrznym pozwalają doświadczyć super gładkiej jazdy. Rolki idealne do długich treningów i maratonów.

PARTNERZY