Lato z Asport.pl
Sprzęt sportowy, turystyczny, fitness Zarejestruj się˝
Reklama
Nils
Reklama
Bielbet, czyli gdzie szukać ratunku przed deszczem
Bielbet, czyli gdzie szukać ratunku przed deszczem

Renoma dobrego specjalisty i godnego zaufania producenta – to połowa sukcesu, do jakiego dąży każda firma, rozwijająca swoją działalność. Druga połowa wiąże się z weryfikacją, na ile to dobre imię przekłada się na realne zainteresowanie klientów, mierzone ilością złożonych zamówień i przeprowadzonych transakcji. Biorąc pod uwagę wszystkie te kategorie, można śmiało zaliczyć polską firmę Bielbet do grona tych firm, które mogą pochwalić się odniesieniem sukcesu.

Bielbet – marka jak znak jakości

Brylant Polskiej Gospodarki”, „Gepard Biznesu”, „Efektywna Firma” i „Mocna Firma Godna Zaufania” - takie tytuły przypisano spółce Bielbet na podstawie osiąganych przez nią wyników. Odwodnienia, które powstają w Bielsku-Białej, docierają do wielu różnych zakątków kraju i pomagają unowocześniać publiczne drogi, parkingi na gruntach prywatnych przedsiębiorców czy podjazdy na przydomowych posesjach. Oczywiście w każdej z tych przykładowych sytuacji sprawdzi się nieco inny rodzaj produktów.

Bielbet ma w swoim asortymencie elementy odwodnień liniowych, konstruowane z trzech rodzajów tworzyw: betonu, polimerobetonu i syntetyków.

Beton to najbardziej tradycyjne rozwiązanie – sprawdzające się w branży budowlanej nie od lat, ale od stuleci. Mieszanka cementu, kruszywa i wody zniesie bardzo duże obciążenia – a to kluczowa właściwość, jaką muszą odznaczać się ścianki korytek i studzienek, drenujących grunt ruchliwego miejsca publicznego. Dla starożytnych beton był innowacją (nazywano go „sztucznym kamieniem”), a obecnie jest podstawą do opracowywania kolejnych, jeszcze bardziej wytrzymałych tworzyw. Polimerobeton to efekt prac nad udoskonaleniem betonu – tutaj zamiast cementu pozostałe składniki mieszaniny spajają żywice syntetyczne. W ten sposób uzyskano masę, która jeszcze śmielej stawia czoła ciężarom, rozmaitym czynnikom zewnętrznym, a nawet upływowi czasu. Beton polimerowy jest doskonale odporny na zawilgocenie, co też zwiększa jego użyteczność w branży odwodnień liniowych. Natomiast syntetyki, jako tworzywa korytek i studzienek, są po prostu alternatywą dla poprzednich opcji. Jeśli bowiem odwodnienia mają być zamontowane pod przydomowym podjazdem, z powodzeniem wystarczą takie części – ponieważ bez trudu uniosą ciężar takich domowych obowiązków.

To, jak bardzo urozmaiciła się oferta Bielbet w każdej z tych kategorii, to kolejny dowód na to, jak dużą popularność zyskały systemy odwodnień liniowych sygnowanych tą marką. Szukanie nowych rozwiązań i wariantów to zawsze znak tego, że producent stara się sprostać oczekiwaniom rosnącego grona odbiorców.